sobota, 21 listopada 2015

Mix zdjęć

Cześć! Przeszło miesiąc żadnego wpisu, ale po prostu nie było kiedy! Klasa maturalna + trochę pracy wyjaśnia wszystko. Jednak niedługo coś tutaj znów wrzucę - przy okazji robienia ozdób świątecznych :)
Dzisiaj mam dla Was kilka zdjęć ślubnych z października jak i zaproszenia, które niedawno zaprojektowałam i wykonałam. 


Program, w którym robiłam kolaże minimalnie przyciemnił mi zdjęcia i popsuł ich jakość. Największe i mniejsze środkowe było wykonane obiektywem Canona 85 mm. Był to pierwszy plener z tym szkiełkiem i powiem, że jestem zadowolona.Jestem dumna z pracy z serduszkami. Trochę pracochłonne, ale warto było! Wymyśliłam sobie taką kartkę i cieszę się, że wszystko wyszło tak, jak chciałam. Dużo czasu zajął mi także projekt zaproszenia w paski. Trochę się namęczyłam z liczeniem ich odległości i grubości. Musiało być idealnie! :D


To wszystko na dziś. Tak jak pisałam na wstępie - niedługo kilka postów świątecznych. Na pewno wykorzystam metodę quilligu do wykonania ozdób na choinkę.

Do następnego ;)

3 komentarze:

 1. Czasem tak jest, że programy przy obróbce zdjęć bardziej je nam zniszczą niż polepszą no, ale cóż. Zaproszenia bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te zaproszenia są przepiękne :)
  Dobrze cię rozumiem. Ja też jak coś robię, to musi być idealnie ;)
  http://sweet-crocodile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :)

  Kochana mam prośbę... Czy mogłabyś poklikać w linki w poniższym poście ?
  http://rzetelne-recenzje.blogspot.com/2015/11/shein-azurowy-sweterek-i-bluzeczka-z.html
  Bardzo proszę :* Z góry dziękuję za pomoc :*

  OdpowiedzUsuń