sobota, 25 czerwca 2016

Babciny Ogród - nowość w beescrap.pl

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Dzisiaj chciałabym zrecenzować nowy bloczek papierów od firmy beescrap.pl - "Babciny Ogród". Ba! Mam nawet dowody na to, że produkt ten był wzorowany na prawdziwym babcinym ogrodzie :)


Bardzo lubię wzory kwiatowe. Przyznacie pewnie razem ze mną, że są one bardzo uniwersalne. Pojawiają się na ubraniach, dodatkach, opakowaniach, grafikach... Wszędzie! Wielką rolę odgrywają także w scrapbookingu. Jeśli miałabym wyliczyć wszystkie prace, w których wykorzystałabym kwiaty, wymieniłabym ich bardzo dużo.

 
Kolekcja "Babciny Ogród" ma wiele zalet. Po pierwsze: duże arkusze. To aż 30,5 cm x 30,5 cm! Po drugie: jakość jest świetna. Po trzecie: każdy wzór znajduje się w zestawie potrójnie. Mamy ogromne pole do popisu :)

Wszystkie te aspekty są ważne, jednak jak dla mnie najważniejsza jest uniwersalność i piękne wzory, a z takimi mamy tutaj do czynienia. Podchodzę także do tego zestawu trochę sentymentalnie. Jest to w końcu babciny ogród. I to naprawdę. Bardzo kojarzy mi się z ogrodem, który mam za oknem i który pielęgnuje moja babcia. Postanowiłam wyjść z aparatem i zrobić tam kilka zdjęć:

 W zestawie od firmy Bee Scrap znajduje się także motyw drewna, który też znalazłam :)

A za ogrodem znajduje się zboże, w którym oczywiście znalazłam chabry. Doskonały dodatek do bukietu skomponowanego w babcinym ogródku.

 To naprawdę niesamowite, ile w jednym bloczku papierów można znaleźć podobieństw w realnym świecie. Po prostu wyszłam z domu, i już! Coraz częściej przy budynkach widzimy nowoczesne ogrody, a te "babcine" idą w zapomnienie. Tworząc za pomocą takich papierów jak te, zatrzymujemy ten magiczny ogród, sprawiamy, że staje się nieśmiertelny. Tutaj należą się wielkie brawa dla projektantów i pomysłodawców zestawu! Załogo Bee Scrap: dobra robota! :)

P.S. Czas na kolekcję z kotami! Pierwszego klienta macie jak w banku :)

3 komentarze:

 1. Jakie śliczne papiery i cudne zdjęcia. Urocze foto z kotem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne porównania arkuszy do zdjęć:)

  a kolekcja z kotami to byłoby coś!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chabrowa oraz makowa wersja jest piękna :)

  OdpowiedzUsuń